Нардепи полетять в "американський Трускавець-2": що відомо

Народні депутати від фракції "Слуга народу" справді поїдуть на навчання до Сполучених Штатів Америки.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це заявив перший заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна". За його словами, крім "слуг", до Америки вирушать ще й інші представники парламенту, але все це відбуватиметься у вільний від роботи у Верховній Раді час.

"Є такі навчально-ознайомчі програми, вони давно існують. Пропонують три-п’ять днів провести в Конгресі США, ще декілька днів – ближче до місцевого самоврядування", – сказав політик.

Олександр Корнієнко заявив, що "слуги народу" поїдуть навчатися в США

Олександр Корнієнко заявив, що "слуги народу" поїдуть навчатися в США

Водночас він зазначив, що оскільки фракція "Слуга народу" найбільша, то, згідно з квотним принципом, в групі буде більше саме її депутатів.

Також нардеп запевнив, що ще не узгоджене питання щодо графіку. Оскільки зараз парламентарі ставлять за пріоритет відвідування Ради, комітетів і виконання пов’язаних із цим завдань.

"Тобто все інше – у вільний від роботи час. Але це, знову ж таки, якщо він буде. Наскільки я пам’ятаю, в березні тільки перша група поїде, якщо ми щодо дат із ними зійдемося. Тому що відпускати десять депутатів під час важливого пленарного тижня теж ніхто не буде", – підкреслив Корнієнко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у листопаді глава пресцентру партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила, що нардепи IX скликання вирушать на двотижневе навчання в Сполучені штати Америки.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/nardepi-za-derzhrahunok-poletyat-v-amerikanskij-truskavets-2-scho-vidomo.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя